Bramy segmentowe UNIPRO

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość uzyskują dzięki panelom wypełnionym pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Charakterystyka bramy:

·  skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową

·  konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych

·  skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych oraz poziomych podsufitowych

·  brama uszczelniona na całym obwodzie

·  w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża

·  uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża

·  panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli

· bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

Wzory bram segmentowych

Kolory bram segmentowych

Struktury panela bramy

Automatyka do bram segmentowych

Nowej generacji napęd METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI 

ŁATWE PROGRAMOWANIE – wyświetlacz LCD oraz możliwość konfiguracji wielu parametrów

AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD - zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.

SZYNA Z ŁAŃCUCHEM WYPOSAŻONA W SYSTEM WYGŁUSZAJĄCY - zapewnia cichą i płynną pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym i położonych blisko sypialni.

DROGA RADIOWA RTS - Doskonałe, rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii Somfy pozwala na instalacje i rozbudowę systemu napędowego bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Stąd też jest to idealne rozwiązanie nie tylko do nowego budownictwa, ale przede wszystkim do modernizacji czy remontu. Intuicyjne programowanie i zastosowanie wyświetlacza umożliwia dostosowanie parametrów pracy i odpowiednią konfigurację funkcji.

POSIADA WBUDOWANĄ LAMPĘ SYGNALIZACYJNĄMOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA FOTOKOMÓREK - system zapewnia optymalną ochronę w przypadku gdy pomiędzy fotokomórkami pojawi się przeszkoda.

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MECHANICZNEJ BLOKADY WÓZKA JEZDNEGO - blokuje bramę w pozycji zamkniętej, zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA AKUMULATORA AWARYJNEGO ZASILANIA - umożliwia on otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA SYRENY ALARMOWEJ

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DODATKOWEGO ZEWNĘTRZNEGO ŹRÓDŁA OŚWIETLENIA NP. OŚWIETLENIA PODJAZDU